راهنماي ثبت نام در سفر مشهد مقدس "همسفر تا بهشت"

دانشجوي گرامي:

ضمن عرض قبولي طاعات و عبادات و آرزوي توفيق روز افزون براي شما و خانواده محترمتان ، لطفاً به نكات ذيل توجه فرمائيد ؛

1- دومين دوره كاروانهاي اعزامي ويژه زوجين دانشجو شركت‌كننده در دوازدهمين مراسم ازدواج دانشجويي به مدت 2 شب و 3 روز و با حضور 12 هزار زوج تحت عنوان ´كاروانهاي زيارتي همسفر تا بهشت´ در جوار بارگاه ملكوتي حضرت ثامن‌الحجج علي‌بن موسي‌الرضا(ع) در مشهد مقدس برگزار مي‌گردد و اين ستاد فقط هزينه اسكان و پذيرايي در مشهد را عهده‌دار خواهد بود.

2- انتخاب كاروان جهت عزيمت به مشهد مقدس فقط مختص زوجهاي دانشجويي مي‌باشد كه در آبان‌ و آذر سال 87 در سايت http://reg.ezdevaj.nahad.ir ثبت‌نام نموده‌اند و پس از دريافت كد رهگيري بوسيله دفاتر نهاد در دانشگاههاي مربوطه مورد تائيد و صحت مدارك قرار گرفته‌اند ، مي‌باشد.

3- دانشجوياني كه در سال 1387 در مراسم نمادين مشهد مقدس و همچنين در دور اول اعزام شركت نموده اند مجاز به ثبت نام نبوده و در صورت ثبت نام از انجام مراحل پذيرش در هتل جلوگيري به عمل خواهد آمد.

4- ورود به سيستم و انتخاب تاريخ كاروان تنها از طريق قسمت’دانشجوي داوطلب´ و با وارد كردن ´شماره رهگيري و يا شماره ملي´داوطلب ميسر خواهد بود.

5- پس از ورود به سايت انتخاب كاروان به 2 روش ذيل امكان‌پذير خواهد بود :

الف) انتخاب بصورت كارواني و متمركز: در اين روش دانشجو فقط تاريخ كارواني را مشاهده مي‌كند كه قبلاً توسط دبير استاني ازدواج و يا دفاتر نهاد رزرو گرديده است و فقط مجاز به انتخاب آن كاروان خواهد بود (به عبارت ديگر تمامي زوجهاي استان و يا دفتر نهاد مربوطه در آن تاريخ در قالب يك كاروان متمركز و گروهي در مشهد مقدس حضور خواهند داشت.)
ب) انتخاب بصورت انفرادي : در اين روش دانشجو ليست همه كاروانها را مشاهده مي‌نمايد و به دلخواه يكي از آنها را انتخاب و بصورت انفرادي و با هزينه شخصي اياب و ذهاب به مشهد مقدس عزيمت خواهد نمود.

6- پس از انتخاب و نهايي شدن ثبت كاروان مورد نظر ´نسخه مناسب براي چاپ´ را مشاهده مي‌نمائيد كه شامل اطلاعات داوطلب و همسر ، زمان كاروان انتخابي و اطلاعات مربوط به هتل محل اقامت به نمايش درخواهد آمد.

7- دانشجو مي‌بايست ذيل دو نسخه چاپي را مورد تائيد خود (امضاء زوجين) قرار دهد. (يك نسخه جهت اطلاع خود دانشجو مي‌باشد و نسخه دوم را به هتل مربوطه تحويل گردد.)

8- دانشجو پس از ثبت‌ كاروان مي‌بايست با دفتر نهاد دانشگاه مربوطه خود و يا دبيراستاني هماهنگي لازم را بعمل آورد.

9- دانشجو مي تواند پس از ثبت كاروان در صورت عدم تمايل به اعزام و يا تغيير تاريخ (در صورت وجود ظرفيت - كاروانهايي كه ظرفيت آنها تكميل مي‌گردد بصورت غير فعال نمايش داده‌ خواهند شد) مي‌تواند تا 3 روز قبل از اعزام اعلام انصراف خود را از همين طريق مشخص نمايد." عدم انصراف دانشجو باعث حذف آن از شركت دركليه كاروانها مي‌گردد."

10- زمان پذيرش هتل ساعت 8 الي 10 صبح و زمان تخليه هتل ساعت 14 مي‌باشد.(مثلاً دانشجويي كه كاروان شماره 1 تاريخ 04/07/88 الي 06/07/88 را انتخاب مي‌نمايد مي‌بايست در تاريخ 04/07/88 ساعت 8 الي 10 صبح حضور خود را در هتل جهت انجام مراحل پذيرش اعلام نمايد و در تاريخ 06/07/88 ساعت 14 هتل مربوطه را تخليه كند.)

11- جهت هماهنگي نوع پوشش كل كاروان به همراه داشتن چادر مشكي زوجه الزامي مي باشد.

12- مدارك ذيل جهت ارائه به هتل ضروري بوده و در صورت همراه نداشتن هريك از اين مدارك هتل از پذيرش دانشجو و همسرش معذور خواهد بود :

الف) اصل شناسنامه زوجين
ب) اصل كارت ملي زوجين
ج) يك سري از نسخه چاپي ثبت كاروان كه به امضاء داوطلب و همسرش رسيده باشد.


13- سفر زيارتي مشهد مقدس فقط مخصوص زوجين دانشجو بوده لذا از آوردن همراه جداً خودداري نمائيد. در غيراين صورت هتل از پذيرش همراه معذور خواهد بود.